-19.4 C
Lutsk
Вівторок, 19 Січень, 2021
Волинська єпархія Новини

Православні громади сіл Метельне, Воютин та Озерце у день свята Покрову Пресвятої Богородиці відзначили престольні свята. ФОТО. Оновлено

Покров Пресвятої Богородиці – одне з найшанованіших свят у церковному календарі. Хоча воно не є двунадесятим, але святкується Православною Церквою не менш торжествено. Сотні храмів присвячені Божій Матері в подяку за її Материнський Покров.

Відтак, 14 жовтня, у день свята Покрову Пресвятої Богородиці, престольні свята відзначили і православні громади сіл Мительно, Воютин та Озерце.

З цієї нагоди у храмах були звершені святкові Божественні літургії, опісля яких – традиційні хресні ходи та многоліття для всіх присутніх.

З благословіння архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, Божественну літургію з нагоди пресвятого свята у селі Метельне очолив благочинний Цуманського округу прот. Віктор Михалевський. Йому співслужили настоятель храму та священники єпархії.

З благословіння керуючого єпархією, богослужіння у храмі села Воютин очолив благочинний Білостоцького округу прот. Володимир Мелесь. Йому співслужили настоятель парафії та гості у священному сані.

З благословіння архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, Божественну літургію з нагоди пресвятого свята у селі Озерце очолив благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь. Йому співслужили настоятель храму та священники з сусідніх парафій.

Вас може зацікавити

З нагоди 20-річчя храму Архіпастир звершив святкове богослужіння у селі Вовчецьк. ФОТО

Редактор Головний

У храмах Волинської єпархії молитовно вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл звершив чин посвяти у православне сестринство. ФОТО

Редактор Головний