23.4 C
Lutsk
Неділя, 16 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Першокурсники Волинської духовної семінарії здійснили паломництво святинями Буковини і Тернопільщини

16-17 травня 2023 року, з благословіння керуючого Волинською єпархією архієпископа Нафанаїла та ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського), студенти першого курсу здійснили паломництво до святинь Буковини і Тернопільщини.

Паломництво розпочалось в понеділок, 16 травня. Супроводжував паломників класний керівник ієрей Павло Чамахуд.

Першою зупинкою стала Свято-Успенська Почаївська Лавра. Після цього паломники відвідали Свято-Духівський скит та братське чернече кладовище. Згодом вихованці ВДС відвідали кафедральний храм святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії у м. Тернопіль.

У Чернівцях вихованці духовної школи Волині відвідали місцеві храми. Крім того, зустрілись із керуючим Чернівецько-Буковинською єпархією митрополитом Мелетієм та отримали архіпастирське благословіння.

Наступною зупинкою став Свято-Іоанно-Богословський монастир с. Хрещатик. З монастирської скелі семінаристи споглядали захоплюючу панораму Заліщиків та Дністровського каньйону.

Другий день паломництва семінаристи розпочали співом за Божественною літургією у Свято-Вознесенському монастирі с. Банчени, після чого здійснили екскурсію монастирем. Наступною зупинкою став Свято-Ксеніївський скит. Монахині показали першокурсникам мистецтво ручної вишивки облачень священнослужителів.

Відвідавши Мольницький дитячий будинок та поспілкувавшись із дітьми, семінаристи завітали до Боянського жіночого монастиря, у якому приклонились до чудотворного образу Богородиці.

На зворотному шляху паломники завітали у Свято-Успенський монастир с. Кулівці, а також до Різдва Богородиці “Гореча” чоловічого монастиря і Введенського жіночого монастиря Чернівців.
На завершення поїздки семінаристи відвідали Кременецьке духовне училище.

Вас може зацікавити

1 серпня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив всенічне бдіння напередодні Неділі 13-ї після П’ятидесятниці. ФОТО

Редактор Головний

“Дуже багато людей вже повернулися до нас назад, повертаються і досі”: У Брониці освятили храм, побудований за 8 місяців замість захопленого

Редактор Головний