3.3 C
Lutsk
Понеділок, 4 Березень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

“Пасхальна радість”: Просвітницький відділ єпархії організував свято для особливих дітей

«Що зробили ви одному з малих цих в ім’я Моє – Мені ви зробили», – сказав Христос-Спаситель. Щодо ж дітей, то ця істина є актуальною в тому плані, що радість їм варто приносити завжди. А особливо це стосується тих із них, хто в силу обставин має особливі потреби.

«Пасхальна радість» – таку назву має благодійна акція. В ході відповідного заходу діти батьків – учасників ГО батьків із синдромом Дауна “Сонечка”, із синдромом аутизму “Янголята”, ВМГО “Джерело життя” та дітей з інвалідністю “Кольорова капустинка” мали можливість спробувати себе у творчості образотворчого мистецтва.

Під керівництвом волонтерів вони могли намалювати власні своєрідні картини та малюнки на різноманітну тематику.

Як зауважила волонтер Ірина, в ході подібного, своєрідного арт-шоу, «особливі» діти мають можливість реалізувати свої творчі здібності, розкрити у собі, можливо до того не розкритий творчий потенціал.

«Такі справи потрібно робити, і не лише у плані сприянні розвитку у таких дітей творчих здібностей. Вони потребують нашої уваги, а цей захід є лише одним із цілої низки соціальних проектів, які спрямовані для допомоги цій категорії наших громадян» – зауважив голова просвітницького відділу Волинської єпархії УПЦ та настоятель Свято-Миколаївського храму м. Луцьк протоієрей Валентин Марчук.

Вас може зацікавити

У Волинській духовній семінарії відбулося останнє в 2023 році засідання Педагогічної ради

Редактор Головний

4 жовтня 2022 року – православний календар

Редактор Головний

Декілька місяців вважали безвісти зниклим: у селі Тельчі Колківського благочиння звершили Чин поховання Захисника України

Редактор Головний