21.4 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Відео Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

У день свята Входу Господнього до Єрусалиму архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію. ФОТО

25 квітня 2021 року, у 6-ту неділю Великого посту, день, коли християни згадують урочистий вхід Іісуса Христа в Єрусалим, керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Нафанаїл звершив Літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Цього дня владиці співслужили настоятель собору протоієрей Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь та клірики собору.

Під час Божественної літургії були піднесені сугубі прохання за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Також була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Наприкінці Божественної літургії Високопреосвященіший владика звернувся зі словом проповіді. Архіпастир нагадав про те, що з Вербною неділею наближається тиждень Страстей Христових і смерті Його на хресті. Особливе значення надається такій події, як урочистий в’їзд Сина Господнього у Єрусалим, про котрий розповідається у Святому Писанні. Однак за нею розпочинаються дні страждання та жертовної любові Христа до людства.

Вітаючи вхід Іісуса у Єрусалим, люди кидали на дорогу пальмові гілки та одяг. В Україні цього дня освячують вербу.

Опісля богослужіння священники кафедрального собору освятили верби.

Вас може зацікавити

Чому світ припинить своє існування без любові

Редактор Головний

Проповідь у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці

Редактор Головний

Проповідь у неділю після Богоявлення

Редактор Головний