-1.5 C
Lutsk
Неділя, 3 Грудень, 2023
Волинська єпархія Новини Фото

Святині волинського краю відвідали Маневицьке благочиння: Одинадцятий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Одинадцятий день загальноєпархіального хресного ходу,  який організовує Волинська єпархія УПЦ до дня Всіх Святих землі Волинської, розпочався із Божественної літургії, яку звершили у храмі села Прилісне.

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

11 жовтня хрестоходці відвідали парафії у таких селах, як Прилісне, Галузія, Серхів, Карасин, Замостя, Лишнівка. На цьому хресний хід відвідав усі парафії Маневицького благочиння.

Також цього дня святині волинського краю відвідали і кілька сіл Любешівського району – це Седлище, Угриничі та Воля Любешівська.

Читати також: «Церкву не забрали, а вкрали…»: Десятий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

У кожному селі віряни з відчуттям радості зустрічали святині краю. Під відкритим небом та зі щирими молитвами люди зустрічають Богородицю у своїх селах.

У храмах, які відвідують хрестоходці, традиційно служать молебень з акафістом.

У селі Воля Любешівська біля ікон Божої Матері ввечері відслужили Всенічне бдіння та звершили нічну Божественну літургію (фото будуть дещо пізніше).

Прилісне

Галузія

Серхів

Карасин

Замостя

Лишнівка

Седлище

Угриничі

Воля Любешівська

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій очолив Літургію Передосвячених Дарів у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Керуючий справами УПЦ розповів про значення молитви в життя людини

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі Луцька напередодні дня пам’яті Собору Архістратига Михаїла

Редактор Головний