13.3 C
Lutsk
Неділя, 1 Жовтень, 2023
Публікації

“Нехай ця Пасха стане Пасхою покаяння”: подивимось на позбавлення храму, як на епітімію за наші гріхи

Пасха покаяння

– Геронда, як нам молитися на Страсній неділі вдома?

– Як би ми не молились, це молитва! І Господь приймає її! Давайте послухаємо служби! Хорошо було б взяти в руки книжку з послідуваннями Страсної седмиці й насолодитись гімнографічними текстами, вкусити богослів`я та молитовного настрою песнеспівів Страсної неділі. Піснеспіви Страсної неймовірно важливі: це цілий університет, океан без берегу Божественних сенсів. Насолодіться ними. Всім, що читається в Церкві! І ви розбагатієте багатством Божественних сенсів і благодаті! Це великі дні! Не змарнуйте їх!

Подивимось на позбавлення  храму як на епітімію за наші гріхи і в покаянні та смиренні проведемо Страсну неділю

Ми всі ( і священослужителі, і єпископи, і миряни), на жаль, не переживаємо Пасху духовно. 90% ідуть опісля Хресного ходу, а ми, ті хто залишається, не зустрічаємо Пасху так як слід. Тому нехай Пасха стане Пасхою покаяння! Наш будинок – храмом, а серце – жертовником Божим. Будемо молитись за весь світ, щоби біда оминула і Господь дарував покаяння і любов людським душам.

Дивитимемось на позбавлення храму як на епітімію за наші гріхи і у покаянні та смиренні проведемо Страсну неділю. У послуху церкві.

Тоді Христос запалить свічу нашої душі і перебуватимиме у наших серцях як Світло невечірнє, як Світло істинне. А це для людини найголовніше.

Митрополит Лімасольський Афанасій

Вас може зацікавити

Правила поведінки у Петрів Піст – митрополит Антоній (Паканич)

Редактор Головний

Навіщо поститися у середу та п’ятницю? Наскільки це обов’язково?

Редактор Головний

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ ЦЕРКВИ

Редактор Головний