22.6 C
Lutsk
Понеділок, 22 Липень, 2024
Відео Всі новини УПЦ

Не лінуватись і не шукати відмовок, а йти до храму, – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Про це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій сказав у день свята Введення у храм Пресвятої Богородиці, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель нагадав дивовижну історію Введення у храм Пречистої Діви Марії. Він звернув особливу увагу на значущість храму та храмової молитви в житті людини.

Як зауважив Архіпастир, кожен, міркуючи про сенс цієї важливої євангельської події, запитує в себе: «Чого мене навчає це свято?»

А відповідь на це питання така, як зауважив Його Блаженство: «Введенння в храм Пресвятої Богородиці навчає нас того, що в храмі звершуються найважливіші й духовно найкорисніші в житті людини події».

Зокрема, як відзначив Митрополит Онуфрій, «у храмі людина приймає Хрещення, входить у світ через Таїнство миропомазання, у храмі людина одружується, приймає священний сан, соборується, в храмі вона сповідається та причащається Святих Христових Таїн».

«У храмі людина отримує всю повноту благодаті через Святі Таїнства, що необхідні людині для того, щоб гідно прожити своє земне життя, щоб прожити своє земне життя так, аби його кінець став початком вічного життя на небі», — резюмував владика.

Блаженніший владика закликав любити храм та обов’язково ходити на богослужіння і брати участь у Таїнствах Церкви.

«Коли є хвилинка, коли є можливість, треба йти до храму, треба не лінуватися, тому що ворог людського спасіння завжди шукає якісь приводи і причини, мовляв, «сьогодні ти втомився, ти не маєш часу, в тебе багато справ, — підеш іншого разу». Але треба все залишати та йти до храму. Тому що те, що на землі, ми зробимо. Навіть якщо це буде щось дуже велике, ми з собою на небо це не візьмемо. А ту благодать, яку ми отримуємо в храмі Божому, йде з людиною у Вічність», — наголосив він.

Насамкінець Предстоятель побажав Божої допомоги у житті за Божественним Законом.

Вас може зацікавити

25 грудня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Розпорядження керуючого єпархією про молитви за загиблих і померлих в ході військових місій на територіях інших держав

Редактор Головний

Чому Церква так шанує мучеників?

Редактор Головний