25.3 C
Lutsk
Неділя, 14 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Напередодні Вознесіння архієпископ Нафанаїл очолив всенічне бдіння. ФОТО

27 травня 2020 року, напередодні свята Вознесіння Господнього, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив всенічне бдіння в кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Цього дня владиці співслужили настоятель храму прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), прессекретар Волинської єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики кафедрального собору.

Наприкінці полієлею архієпископ Волинський і Луцький привітав усіх зі святом та звернувся з проповіддю до присутніх, розповівши про значення дня Вознесіння для віруючих.

У цей день християни вшановують заключну євангельську подію земного життя Спасителя, коли Він на Єлеонській горі поблизу Єрусалима востаннє з’явився учням та звершив видимий шлях на небеса. Ще до своєї страти на хресті Христос сказав своїм послідовникам: «І як буду піднесений від землі, всіх притягну до Себе»; а коли Спаситель залишав апостолів, останні Його слова були: «Я з вами по всі дні до кінця віку».

Як зазначив архіпастир, особливістю Вознесіння є те, що цього дня всі апостоли були разом та проводжали Господа, тому і ми, сучасні християни, повинні бути разом у храмі та прославляти Вознесіння Христове істинно у благодаті Святого Духа.

До слова, Вознесіння Господнє належить до Господських свят, дата його святкування залежить від дати Великодня. Вознесіння відзначається на сороковий день після Воскресіння Христового, тому свято завжди припадає на четвер.

Завтра Церква святкує Вознесіння Господнє: що слід знати про цей день

Вас може зацікавити

Архімандрит Євменій звершив чин погребіння Назарія Мільковського

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив святкове всенічне бдіння напередодні Різдва Христового. ФОТО

Редактор Головний

У кафедральному соборі молитовно вшанували Волинську ікону Божої Матері

Редактор Головний