-0.6 C
Lutsk
Неділя, 4 Грудень, 2022
Волинська єпархія Новини Фото

На подвір’ї Волинської духовної семінарії знову залунав щирий дитячий сміх

У неділю, 1 вересня, після завершення літніх канікул відкрила двері для своїх учнів недільна школа при Свято-Покровському храмі м. Луцьк, заняття якої проводяться у приміщенні Волинської духовної семінарії.

Як і годиться, навчальний рік розпочався із молебню, який відслужив директор недільної школи ієромонах Ілля (Вишневський), – йдеться на сайті ВДС.

Співав молебень молодіжно-юнацький хор “Покров” у складі викладачів недільної школи, під керівництвом регента Ірини Гайдучик.

Після завершення богослужіння усіх присутніх радісно зустріли викладачі недільної школи, які показали виставу про те, що потрібно вчитись і пізнавати істини християнства.

Всі присутні, переглянувши виставу “Аліса в країні чудес”, попрямували до своїх викладачів та зареєструвались для подальшого поділу по групах.

І, звісно ж, не обійшлося без солодкого сюрпризу – солодкої вати.

Також діти розважались на батуті, грали у теніс та просто веселились, граючись у різні ігри на подвір’ї ВДС.

Нагадаємо, що при недільній школі щонеділі також діє молодіжно-юнацький клуб “Лови момент” та проходять лекції для батьків!

Анастасія Малесик

Вас може зацікавити

Напередодні неділі після Різдва Христового архієпископ Нафанаїл звершив всенічну у Різдво-Богородичному храмі села Зарудчі. ФОТО

Редактор Головний

У Луцьку особливі люди показували особливі таланти, а ще 5 років тому вони з острахом виходили на сцену. ФОТО

Редактор Головний

У кафедральному соборі піднесуть молитву за волинських журналістів

Редактор Головний