17.1 C
Lutsk
Четвер, 23 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

«На хвилях радості»: У Веснянці провели православний оздоровчий наметовий табір для дітей. ФОТО

Літо радісна пора – любить літо дітвора. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм дітей. Тому влітку потрібно збільшити час перебування дітей на свіжому повітрі, забезпечити достатню рухову активність дітей.

Такі цілі, а ще відпочинок дітей, привиття любові до Бога ставив перед собою православний дитячий оздоровчий наметовий табір «На хвилях радості». Це перший організований православний табір при храмі, а саме в межах території храму святого Володимира. Духівниками табору були настоятель храму ієрей Віктор Обдар та ієрей Сергій Заболотний Діти мали змогу відчути себе справжніми туристами і пожити в палатках.

Звичайно, що найпершим і найважливішим атрибутом табору – стала молитва: молебень перед початком та після завершення роботи табору, вечірні та ранкові молитви, а також перед та після їжі. Невід’ємною частиною днів в таборі була хресна хода навколо наметового містечка.

Перший день табору розпочався з заїзду дітей і молебнем. Далі дітям було проведено лінійку-інструктаж з техніки безпеки, веселі старти, відбулося знайомство з вожатими. День закінчився святковим вогнищем, де діти, які уже були поділені на гурти, представили свої загони.

Другий день був дуже цікавий і насичений. Діти купалися, брали участи в інтелектуальному конкурсі «Православний ерудит», у якому мали змогу перевірити свої знання з Закону Божого. Особливостями цього дня було бесіда з отцем Віктором на тему « Правда і кривда». Також нас відвідав особливий гість – дільничний офіцер поліції, який розповів про специфіку своєї роботи. Діти мали змогу поставити йому питання, які їх цікавили. Вечір закінчився переглядом мультфільму .

Третій день розпочався з ранкової Літургії, де всі діти приступили до таїнств сповіді і Причастя. Протягом дня були проведені спортивні ігри «Задаваки» і «Лісовий спецназ». Цього дня нас відвідали представники молодіжно-рятувального центру «Тивер», які розказали дітям про поведінку на воді та про правила безпеки життя. Також до нашої команди долучилася методист відділу гуманітарних дисциплін, старший викладач кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Бацмай Світлана Анатоліївна, яка за допомогою ігор підтягнула знання наших дітей. Завершився вечір прощальним вогнищем, де діти переглянули відео-колаж про своє перебування в таборі.

Останній день почався з розбирання палаток і English fun, подячного молебню. Отець Віктор на проповіді подякував всім, оголосив табір закритим і роз’їзд дітей додому..

Велике дякуємо нашим кухарям, батькам і всім, хто долочився створення та проведення літнього табору.

Автор Ольга Герук

Вас може зацікавити

У другу суботу Великого посту єпископ Афанасій звершив богослужіння у Старосільському монастирі

Редактор Головний

31 жовтня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

21 квітня 2022 року – православний календар

Редактор Головний