10 C
Lutsk
Середа, 17 Квітень, 2024
Проповіді

Митрополит Онуфрій: Як правильно зробити найголовніший вибір у житті

Про це сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій під час проповіді у Свято-Аннинському монастирі, розповідаючи про Святий Животворящий Хрест — символ нашого спасіння — та подвиг вірності Богові до смерті, що здійснили мученики Маккавеї. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Честі віддати своє життя заради Бога не всі сподобляються, але в житті є такі моменти, коли людина має зробити вибір: бути вірною людині і земним інтересам чи бути вірною Богові. Це навіть може стосуватися чогось незначного. Але якщо людина в малому залишається вірною Богові, то буде вірною Богові і в великому», — підкреслив Предстоятель, наскільки важливо зберігати вірність Богу за будь-яких умов.

Аби розуміти, який наш вибір і вчинок є правильний, а який — хибний, потрібно, за словами Архіпастиря, «читати Священне Писання, читати святих отців, які правильно роз’яснюють Біблію, і у своєму житті будувати все на цих Священних Законах — Законах Божих».

Блаженніший владика також зазначив, що якщо нам доведеться стати перед вибором, який закон обрати — Божий чи людський, то важливо все прискіпливо проаналізувати: «якщо земні закони суперечать Божественним Законам, то треба вибирати Божий Закон».

«Якщо земні закони співпадають із Законами Божими, то ми радо їх підтримуємо, та якщо земні закони суперечать Божественним Законам, то треба вибирати Божий Закон, а не людський. Тому що той закон, який нам Бог дав, це Закон Вічного Святого Бога. А ті закони, які ми видаємо, є законами грішної падшої людини, які сьогодні можуть здаватися величними і перспективними, а завтра вони з’являться шкідливими», — пояснив Його Блаженство.

Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав усіх жити за заповідями Божими та любити, терпіти і поважати один одного, і «цей шлях приведе нас до спасіння».

Вас може зацікавити

Проповідь у неділю 23-ю після П’ятидесятниці

Редактор Головний

Ми причащаємося, щоб стати єдиним тілом із Христом, бути усиновленими Богом: Проповідь у неділю 14-у після П’ятидесятниці

Редактор Головний

Проповідь у день святих жінок-мироносиць

Редактор Головний