9.3 C
Lutsk
Вівторок, 16 Квітень, 2024
Всі новини УПЦ

Молитися треба і в час біди, і в час радості, – Предстоятель. ВІДЕО

12 грудня 2021 року в ефірі телеканалу «НТН» вийшов тридцять дев’ятий випуск нового сезону щотижневої програми «Слово Предстоятеля», в якій Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звертається з духовною настановою до глядачів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель відзначив, що Матір Божа піклується про всіх людей, особливо про малих дітей, та є Матір’ю для всіх нас.

Архіпастир пригадав дивну історію, яку йому розповіла одна жінка приблизно 50-60 років тому.

Коли ця жінка була дитиною, то її мати вела розпусне життя. «Вдома в них були ікони, але ніколи мама не молилася та нічого не говорила дитині, — зауважив  він. — Зрештою мати настільки заплуталась у плотських гріхах, що в безумстві задумала вбити дочку. Взяла сокиру і замахнулася на неї. Дівчинці було 5 рочків, вона ще мало що розуміла, а побачивши небезпеку, просто почала плакати. З’явилася дивна жінка, яка вихопила сокиру з рук матері. Мати прийшла до тями…».

Дівчинка думала, що її захистила сусідка і чекала, що вона під час зустрічі щось їй скаже. Але зрозуміла, що сусідка про це не мала ніякого уявлення. «Якось дівчинка стала розглядати ікони і пізнала в образі Божої Матері саме ту Жінку, яка її врятувала. Але вона не знала, що то ікона, і думала, що то просто фотографія. У скрутну хвилину вона тепер завжди підходила до тієї “фотографії”, жалілася по-дитячи, плакала та отримувала втіху. А коли вона виросла, то дізналася, що це не фотографія, а ікона Божої Матері — Цариці неба і землі. Вона перейнялася гарячою любов’ю до Божої Матері, і для неї Вона була дійсно Матір’ю, яка і виховувала, і захищала, і покривала», — завершив оповідати історію Блаженніший владика.

Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав звертатися з молитвою до Бога і Божої Матері не тільки в часи біди, скорбот і хвороб, а й часи радості і миру.

«Якщо людина молиться тільки в біді, а коли добре, то забуває молитись, то її молитва дуже слабка, без дерзновіння. А коли людина молиться Богу і Божій Матері і в часи благоденства, і в часи біди, то її молитва має сильне дерзновіння, більш приємна Богові і має добрі плоди. Нехай Господь молитвами Пресвятої Діви Марії оберігає всіх нас», — підсумував Його Блаженство.

Вас може зацікавити

3 грудня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл у Вербну неділю звершив дияконську хіротонію. ФОТО

Редактор Головний

18 жовтня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний