11.7 C
Lutsk
Субота, 14 Червень, 2025
Волинська єпархія Всі новини

Маючи поранення, знову повернувся на передову: духовенство Волинської єпархії провело у вічність Захисника України

8 грудня 2022 року, духовенство Олексіївського благочиння звершило Чин відспівування новоспочилого Захисника України, жителя села Видерта Віктора Савчука.

Мужній воїн став на Захист своєї Батьківщини ще далеко до повномасштабного вторгнення в нашу країну, беручи участь в Антитерористичній операції. Після 24 лютого, коли в Україні розпочалася повномасштабна війна, воїн Віктор знову став на Захист своєї Вітчизни. Після лікування від поранення, яке він отримав 19 червня, він знову мужньо став до війська. Проте дочекатися Перемоги так і не судилося.

5 грудня життя солдата обірвалося в бою із окупантом.

Провести в останню дорогу загиблиго Захисника у храм Різдва Пресвятої Богородиці с. Видерта зійшлося мало не все село.

Чин похорону у співслужінні настоятеля храму протоієрея Анатолія Деречея і кліриків єпархії звершив благочиний округу протоієрей Богдан Андрійчук.

Поховали Героя на місцевому кладовищі.

Після завершення похорону і прощання слова співчуття і підтримки для батьків, дружини, діток і родини загиблого висловив настоятель храму протоієрей Анатолій. Він запевних усіх у своїй постійні молитві за безсмертну душу новоспочилого, а також високо оцінив той подвиг, який воїн Віктор звершив для миру і перемоги нашої України.

Вічна пам’ять Захиснику України новопреставленому Віктору.

 

Вас може зацікавити

Мільйони людей залишаються вірними чадами своєї Церкви, – керуючий справами УПЦ

Редактор Головний

У Волинській єпархії помолились за ліквідаторів та людей, котрі постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Церква вшановує Собор всіх святих, у землі нашій просіявших

Редактор Головний