23.2 C
Lutsk
Неділя, 16 Червень, 2024
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій звершив молитву за спокій душ загиблих байкерів. ФОТО

У п’ятницю, 18 вересня, в Свято-Миколаївському храмі Луцька зібралися байкери, аби пригадати загиблих товаришів, чиє земне життя закінчилося раптовою смертю в автокатастрофі.
Таке вшанування загиблих соратників байкери разом з Волинською єпархією УПЦ звершують традиційно вже не перший рік.
З благословіння керуючого Волинською єпархією архієпископа Волинського та Луцького Нафанаїла, заупокійну літію відслужив вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій. Йому спіслужив настоятель парафії та голова єпархіального просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук. Співав місцевий хор храму під керуванням матінки Олени Марчук.
На церковному подвір’ї своїх господарів чекали понад сорок потужних байків, а у храмі байкери, тримаючи у руках запалені свічечки, молилися разом зі священнослужителями.
Кожному Господь вділив його вік на цій землі, і звісно, людина не хоче передчасно завершити своє земне життя. Але дорога завжди вимагає особливої пильності, і так трапляється, що і не з вини самого байкера, але трапляються і аварії, які забирають молоді ще життя.
Раптова смерть людини потребує від нас, живих, молитов за душу. Виконуючи свій християнський обов’язок у спільній молитві і поминанні загиблих товаришів, волинські байкери піклуються і за свої душі.
Як сказав у своєму слові владика Афанасій, у Бога нема мертвих, у Нього усі живі. І тому ми завжди звершуємо поминання тих, котрі вже відійшли від нас.
Владика відзначив співпрацю Волинської єпархії УПЦ та волинських байкерів: це кілька спільних соціальних проектів, які будуть продовжені. Також Fрхіпастир пригад свою юність, коли теж полюбляв їздити на мотоциклі. Представники байкерів висловили сподівання, що богоугодні справи завжди будуть ними підтримані.
Після богослужіння священнослужителі окропили водою молитвенників та їх байки і подарували кожному іконки. Хай же Господь дарує цим мужнім людям добрі дороги і хороші зустрічі на них.

Вас може зацікавити

Напередодні неділі всіх святих єпископ Афанасій звершив Всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний

Блаженнійший Митрополит Онуфрій — про красу та свободу, спокуси, розкол та стійкість у вірі

Редактор Головний

Напередодні неділі 5-ої після П’ятидесятниці керуючий єпархією звершив хіротесію у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний