9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

Клірики єпархії здійснили гуманітарну поїздку до Куп’янська, Ізюма та Лимана

З благословіння керуючого Волинською єпархією УПЦ митрополита Нафанаїла, 11-12 жовтня, клірики єпархії доставили на Схід гуманітарні вантажі для лікарень та медичних пунктів передової, а також їстівні гостинці від родичів для бійців-прихожан.

Чергову гуманітарну поїздку до зони бойових дій на Схід України – до Куп’янська та Ізюма Харківської області і Лиману Донецької області – здійснили священник Павло Чамахуд, архімандрит Ілля (Вишневський), протоієрей Стефан (Ярема) та ієромонах Кирил (Видрич).

Гуманітарну допомогу для воїнів спільно зібрали православні громади св. ап. Андрія Первозванного с. Струмівка, храму св. вмч. Димитрія Солунського с. Вишнів, Свято-Казанського храму с. Озденіж та інші парафії нашої єпархії. Медичний вантаж, який священники передали військовим, зібрали православні українці в Німеччині та Фінляндії.

Окрім того, під час поїздки священнослужителі відвідали військових із сіл Вишнева, Струмівка, Озденіж та Липини, медиків та місцеве населення, передавши їм продукти харчування, медикаменти, ортопедичні фіксатори, одяг та іншу допомогу.

Також благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування, виробів медичного призначення та одягу для пацієнтів було передано для КНП “ЦМЛ Піщанської Богоматері” м. Ізюм Харківської області.

“Цього разу було більше можливості поспілкуватися з військовими, медиками і жителями прифронтових сіл. Хлопці втомлені: смерті побратимів, поранення, нульові позиції… Але наші воїни не здаються і не падають духом! У свою чергу, ми наскільки могли, настільки підтримали наших захисників, обняли і пообіцяли молитись”, – прокоментував поїздку отець Степан Ярема.

Спаси Господи усіх, хто долучився до організації цієї гуманітарної місії!

Вас може зацікавити

Архіпастир відзначив церковними нагородами кліриків Луцького районного благочиння. ФОТО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій освятив Недільну школу у с. Веснянка

Редактор Головний

28 серпня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний