16.9 C
Lutsk
Середа, 22 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Клірики Волинської єпархії зібрали та доставили допомогу в Ірпінь

Днями клірики Волинської єпархії відвідали постраждале від війни місто Ірпінь, що на Київщині. Стараннями Свято-Андріївської громади храму с. Струмівка, Свято-Димитрівської парафії с. Вишнів та громади на честь Казанської ікони с. Озденіж вдалося зібрати кілька тон допомоги – картоплю, моркву, буряк, капусту та різні консервації.

Доставили допомогу на Київщину клірики єпархії – ієромонах Кирил (Видрич), настоятель храму на честь Казанської ікони Богородиці с. Озденіж, архімандрит Ілля (Вишневський), прот. Степан Ярема, настоятель Свято-Андріївського храму с. Струмівка, та свящ. Павло Чамахуд, настоятель Свято-Димитрівського храму с. Вишнів.

Гуманітарну допомогу отримали жителі модульного містечка «Дубки», які втратили домівки через повномасштабну війну росії проти України.

Також продукти харчування священники передали благодійним організаціям World Central Kitchen та SET Catering, які щоденно забезпечують людей безкоштовним харчуванням.

Крім того, цьогорічний врожай був переданий для однієї з київських військових частин та у Свято-Троїцький Іонинський монастир, що займається соціальним служінням для потерпілих від війни.

Вас може зацікавити

Проповідь у неділю про митаря і фарисея

Редактор Головний

22 лютого 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Єпископ Афанасій та священнослужителі Луцька звершили панахиду за загиблими під час протистоянь на Майдані

Редактор Головний