-0.9 C
Lutsk
П’ятниця, 1 Грудень, 2023
Волинська єпархія Новини

Настоятель кафедрального собору молитовно відзначив День ангела. ФОТО

28 липня 2020 року, у День Хрещення Київської Русі та в день пам’яті рівноапостольного князя Володимира Великого було звершено святкову Божественну літургію в кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин. Йому співслужили клірики кафедрального собору та гості у священному сані.

Перед початком Літургії був відслужений особливий молебень, у якому були піднесені посилені молитви та молитовні прохання до святого рівноапостольного князя Володимира та подячні молитви до Господа за великий дар хрещення Київської Русі.

Під час богослужіння була піднесена посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового Православ’я.

Цього дня свій День Ангела відзначає настоятель луцького храму Всіх святих Землі Волинської протоієрей Володимир Яцишин, якого привітав від імені духовенства та прихожан, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, який у свою чергу побажав настоятелю кафедрального собору завжди бути під молитовним покровом свого небесного покровителя.

Протоієрей Володимир щиро подякував за привітання та побажав усім присутнім завжди звертатись у своїх молитвах до усіх святих, які були народженні й прославлені протягом більш як тисячі років, на території Київської Русі.

Вас може зацікавити

Священники Волинської єпархії взяли участь у заходах з нагоди Дня Незалежності. ФОТО

Редактор Головний

У Великий Четвер архієпископ Нафанаїл очолив літургію та Чин омовіння ніг в кафедральному соборі

Редактор Головний

Свято-Георгіївська громада храму с. Залісці молитовно відзначила престольне свято. ФОТО

Редактор Головний