-1.1 C
Lutsk
Середа, 19 Січень, 2022
Волинська єпархія Новини

У кількох храмах Волинської єпархії днями відзначили престольні свята. ФОТО

Днями одразу у кількох храмах Волинської єпархії відзначили престольні свята.

Так, 8 листопада, у день пам’яті Великомученика Димитрія Солунського, престольне свято відзначала громада православного храму у селі Рудня Рожищенського благочиння. Божественну літургію з нагоди свята тут очолив благочинний прот. Петро Іваничко, якому співслужили священники округи.

Також цього дня престольне свято відзначали і віряни села Ниви Губинські, що на Горохівщині. У місцевому храмі звершили святкове Богослужіння, звершили яке благочинний прот. Валерій Пилипчук та клірики Волинської єпархії.

Рудня

Ниви Губинські

10 листопада, у день вшанування Святої Великомучениці Параскеви, нареченої П’ятниця, престольне свято відзначила громада древнього православного храму в селі Осівці Камінь-Каширського благочиння. З благословення Високопреосвященнішого Нафанаїла, архієпископа Волинського і Луцького, з нагоди храмового свята тут була звершена святкова Божественна Літургія соборним чином, яку очолив благочинний Камінь-Каширського округу прот. Стефан Михалюк.

Цього дня престольне свято відзначала і громада села Підгірне Рожищенського благочиння. Святкову Божественну літургію з цієї нагоди звершив прот. Петро Іваничко у співслужінні кліриків єпархії.

Осівці

Підгірне

 

Вас може зацікавити

Відбулась сповідь духовенства Копачівського благочиння. ФОТО

Редактор Головний

У Києві розпочала роботу IX Всеукраїнська конференція керівників єпархіальних відділів УПЦ у справах сім‘ї

Редактор Головний

“Фавор 2019″ четвертий день: Божественна літургія та зустріч з переможцем ” Голосу Країни”. ФОТО

Редактор Головний