17.8 C
Lutsk
Субота, 22 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

Клірики Волинської єпархії взяли участь у щорічних зборах військових священників УПЦ

Клірики Волинської єпархії Української Православної Церкви, з благословіння керуючого єпархією, взяли участь у щорічних зборах військових священників УПЦ, які проходили 17 жовтня на території Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря у Вінницькій єпархії. 

Участь у заході взяли клірики кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської протоієрей Георгій Віхоть та священник Олексій Чічков. 

Перед початком щорічних зборів військових священників Української Православної Церкви була звершена Божественна літургія в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі. 

Богослужіння звершив голова Синодального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. Його Високопреосвященству співслужили клірики Браїлівської обителі та священники керівники та представники єпархіальних військових відділів.

Опісля священнослужителі поспілкувалися на тему “Духовна, психологічна, юридична, матеріальна допомога пораненим військовим, а також родинам полеглих захисників України”.

Вас може зацікавити

Бог є любов, і все, що Бог робить, є любов. Але любов  – це не потурання людським немочам, – Предстоятель

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл звершив молебень за встановлення миру в Україні

Редактор Головний

У переддень свята Воскресіння Христового в м. Камінь-Каширський провели у вічність загиблого захисника України

Редактор Головний