8.3 C
Lutsk
Четвер, 5 Жовтень, 2023
Волинська єпархія Всі новини

Клірика єпархії нагородили відзнакою волинської бригади

Троє священників з Волині отримали відзнаки командування 14-ї окремої механізованої оригади імені Романа Великого. Серед них – і клірик Волинської єпархії УПЦ, настоятель храму Різдва Христового міста Горохів протоієрей Андрій Гаврилюк. 

«Ця відзнака усім вам! Всім, хто з початку війни робить усе, щоб наблизити перемогу України. Подяка для всіх без винятку, аби наші захисники були вдягнені, нагодовані та забезпечені всім необхідним. Це потужно мотивує продовжувати допомагати в підтримці ЗСУ, адже війна, на жаль, триває. Разом до Перемоги», – написав отець Андрій на своїй сторінці у фейсбуці.

Нещодавно військовим доставили продукти харчування, смаколики, засоби гігієни, скоби, цвяхи, плівку, медичні препарати, лопати, запчастини для військових авто, шини, акумулятори, бензопили, газові грілки, генератор, рації.

Також доставили автомобіль для евакуації поранених військовослужбовців ЗСУ. Його передали для воїна-протоієрея Юрія Зарафутдінова, який несе військову службу в одному з медичних підрозділів 24 ОМБр.

Автомобіль придбаний та переобладнаний за кошти духовенства і вірян Волинської єпархії УПЦ.

Вас може зацікавити

2 лютого 2022 року – православний календар

Редактор Головний

Чи відрізняється вода, яку взяли 18 січня, від води хрещенської – 19 січня?

Редактор Головний

Напередодні Неділі після Воздвиження Архіпастир очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний