16.1 C
Lutsk
Неділя, 14 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Керуючий єпархією очолив Божественну літургію та молебень за мир у кафедральному соборі. ФОТО

20 березня 2022 року, у Неділю другу Великого посту, свято Собору всіх преподобних Києво-Печерських, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики храму.

За Літургією піднесли особливі прохання про позбавлення від ворога, про встановлення миру, про вимушених біженців і людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Архієпастир помолився про український народ, який перебуває у скорботі, про збереження нашої Батьківщини, щоб Господь укріпив мужністю наших воїнів та дарував мир. Також владика попросив у Господа, щоб Він “сподобив Своєї милості тих, хто поклав своє життя на полі бою”.

Завершивши Божественну літургію, священнослужителі та віряни на чолі з Архіпастирем звершили молебень преподобним отцям Києво-Печерським та за припинення збройного протистояння в Україні, збереження суверенітету і цілісності нашої Держави. Таку молитву сьогодні після Літургії піднесли в усіх храмах та монастирях Волинської єпархії та всієї УПЦ.

Вас може зацікавити

У 5-у річницю служіння на Волині архієпископ Нафанаїл очолив соборне богослужіння

Редактор Головний

14 березня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Кому треба молитись, щоб закінчилася війна?

Редактор Головний