30.5 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

Митрополит Нафанаїл очолив святкування з нагоди 15-ої річниці освячення Петро-Павлівського храму Луцька

16 червня 2024 року, у Неділю сьому після Пасхи, святих отців Першого Вселенського Собору, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив святкову Божественну літургію з нагоди 15-ої річниці освячення Петро-Павлівського храму у Луцьку. 

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму протоієрей Богдан Линник, клірики храму та єпархії.

На Малому вході керуючий єпархією відзначив настоятеля і клірика храму орденами УПЦ.

Під час Літургії були піднесені особливі прохання та молитва про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці літургії Архіпастир звернувся до прихожан зі словами проповіді, в якій наголосив на важливій ролі у розвитку та захисті Православної Церкви святими отцями Першого Вселенського Собору, пам’ять яких сьогодні згадує уся повнота Христової Церкви. Також владика висловив подяку отцю настоятелю з прихожанами за труди понесені на благо місцевого храму.

 

Вас може зацікавити

Що таке артос, яке його значення

Редактор Головний

У неділю після Воздвиження Архіпастир звершив Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний

Святитель Ігнатій Брянчанинов про значення Євхаристії у спасінні людини

Редактор Головний