23.4 C
Lutsk
Неділя, 16 Червень, 2024
Всі новини Новини УПЦ

Керуючий справами УПЦ: Кожному треба замислитись, що він візьме із собою у вічність

Вічність – страшне слово не тільки для грішників та гонителів, але й для всіх тих, хто не дотримувався Заповідей Божих.

Про це керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Антоній (Паканич) сказав у коментарі pravlife.org. 

«Людям властиво ставити себе та свої проблеми у центр Всесвіту. Але якщо поглянути на людину з точки зору матеріального Всесвіту, то і вона сама, і її проблеми здадуться нескінченно нікчемними. Та й сам наш земний матеріальний час ніщо в очах Бога, в очах вічності.

Держави і народи, війни та альянси, економічні підйоми та катастрофи – якщо подивитися на них у рамках світової історії – здадуться лише коротким епізодом», – сказав владика.

Він нагадав, що майже всі давні цивілізації, могутні імперії впали. Така ж доля відбулася «з усіма єресіархами і лжепророками, які прагнули розколоти Церкву Христову».

«Сама ж Церква жива, живий народ Божий. Через століття до кінця світу Церква, незважаючи на всі потрясіння, продовжує свій шлях», – зазначив митрополит Антоній.

Він підкреслив, що з точки зору швидкоплинності може здатися, що гонителі перемагають, але віра в Бога і Його справедливість дають надію.

«Вічність – це страшне слово не тільки для лиходіїв та гонителів, але й для всіх тих, хто не дотримувався Заповідей Божих. Адже якщо всі людські гордовиті прагнення зникнуть без сліду, то залишиться безсмертна душа, а з нею всі справи і помисли, які й перейдуть у вічність. І кожній людині треба замислитися, що вона з собою візьме у вічне життя. Що ми візьмемо із собою у вічність?» – підсумував митрополит Антоній.

Вас може зацікавити

Церква поділяє біль і страждання Українського народу – Заява Священного Синоду УПЦ

Редактор Головний

У селі Бережниця на Волині попрощалися із Героєм України

Редактор Головний

Вітаємо благочинного Локачинського округу прот. Анатолія Собуцького з 65-річним ювілеєм!

Редактор Головний