4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 19 Квітень, 2024
Всі новини Календар

28 квітня 2022 року – календар з повчанням

Четвер Світлої седмиці.

Апп. від 70-ти Аристарха, Пуда та Трофима (близько 67).

Мцц. Василіси та Анастасії (близько 68). Мчч. Месукевійських — Сухія та дружини його: Андрія, Анастасія, Талале, Феодорита, Івхиріона, Іордана, Кондрата, Лукіана, Мимненоса, Нерангіоса, Полієвкта, Якова, Фоки, Доментіана, Віктора, Зосими (100–130) (Груз.). Мч. Савви Готфського (372). Сщмч. Олександра пресвітера (1930).

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

БЛАГА ПРАЦЯ ТИХ, ЯКІ ЗДОРОВИМИ МІРКУВАННЯМИ РОЗБИВАЮТЬ ГРОМІЗДКУ БРЕХНЮ ПРОТИ ІСТИНИ ВОСКРЕСІННЯ. ЧИТАЙ ТА ОЗБРОЮЙСЯ ЦИМИ МІРКУВАННЯМИ; АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ НЕ ЛІНУЙСЯ ВСЕ БІЛЬШЕ І БІЛЬШЕ ДАВАТИ ПРОСТОРУ ДЛЯ ВХОДУ У ТЕБЕ СИЛИ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО.

 

ЧИМ БІЛЬШЕ БУДЕШ РОБИТИ ЦЕ, ТИМ БІЛЬШЕ БУДЕШ ДИХАТИ ПОВІТРЯМ ВОСКРЕСІННЯ, І ТИМ БЕЗПЕЧНІШИМ СТАЄ ВІД УСІХ СТРІЛ ВОРОЖИХ, НАПРАВЛЕНИХ ПРОТИ ЦІЄЇ ІСТИНИ. ЗАПИТАЄШ, ЩО Ж ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО? НІЧОГО ОСОБЛИВОГО: БУДЬ ТИМ, КИМ ПОВИНЕН ТИ БУТИ ЗА ЗАВІТОМ, У ЯКИЙ ВСТУПИВ В СВЯТОМУ ХРЕЩЕННІ, ЯКЕ І Є НАШИМ ВОСКРЕСІННЯМ.

 

ОБПЛЮВАВ ТИ САТАНУ ТА ВСІ СПРАВИ ЙОГО? – І ПРОДОВЖУЙ ТАК ТРИМАТИ СЕБЕ У ВІДНОШЕННІ ДО НЬОГО. З’ЄДНУВАВСЯ ТИ З ХРИСТОМ? – І ПЕРЕБУВАЙ З НИМ. СПРАВИ ПІТЬМИ І СВІТЛА Є ЯВНИМИ. БІГАЙ ВІД ОДНИХ ТА НАЛЕЖ ДО ІНШИХ. АЛЕ РОБИ ЦЕ БЕЗ ВСЯКИХ ПОСТУПІВ, НАВІТЬ МАЛЕНЬКИХ.

Вас може зацікавити

27 жовтня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

26 січня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Керуючий єпархією звершив Всенічне бдіння напередодні 34-ої Неділі після П’ятидесятниці

Редактор Головний