18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Відео Всі новини УПЦ

Християни мають своїм взірцем життя Господа Іісуса Христа – Блаженніший Митрополит Онуфрій. ВІДЕО

Про це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій сказав під час проповіді в Неділю перед Богоявленням в Чернівцях, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Ми цими днями приносили Господу наші скромні молитви — це є золото, своє смирення — це є ладан, своє покаяння — це є смирна… Тепер ми готуємося до свята Хрещення Господнього», — зазначив насамперед Архіпастир.

Як наголосив Предстоятель, Спаситель показав нам, як перемагати гріх.

«Він був такою ж саме людиною, як кожен із нас, — зауважив владика. — Як Людина, Спаситель терпів голод, спрагу, втомлювався, переживав і плакав. Диявол спокушав Його ба більше, ніж нас. Але Господь переміг усі спокуси через Слово Боже, через Закон Божий, через Священні правила, які Бог подарував людству для того, щоб перемагати зло. Ми для себе маємо найвищий зразок у Спасителеві того, як людина повинна противитись дияволу та гріху, жити благочестиво і хвалити волю Божу».

Адже, за словами Блаженнішого владики, у волі Божій наше життя.

«Якщо людина не творить волю Божу, то вона йде шляхом смерті… Коли людина творить волю Божу, ті священні правила, які Бог подарував нам для нашого життя, то, можливо, їй доведеться терпіти незручності, але наприкінці життя її чекатиме радість, мир і спасіння», — пояснив він.

Блаженніший Митрополит Онуфрій побажав Божої допомоги на шляху до Вічності.

«Нехай Господь допомагає кожному з нас, щоб ми не тільки були віруючими, але йшли стопами, якими пройшов Спаситель як Людина, якими Він показав зразок того, як повинна людина жити на землі», — підсумував владика.

Вас може зацікавити

У селі Тоболи клірики Волинської єпархії звершили Чин відспівування Захисника України

Редактор Головний

Як правильно молитися, щоб Господь почув

Редактор Головний

21 жовтня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний