13.8 C
Lutsk
Понеділок, 5 Червень, 2023
Волинська єпархія Новини

Громада Волинської ікони Божої Матері відзначила престольне свято. ФОТО

У понеділок, 13 липня 2020 року, православна громада луцького храму Волинської ікони Божої Матері відзначила престольне свято.

Святкове богослужіння з цієї нагоди очолив вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму прот. Олександр Богданов, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь, голова Просвітницького відділу Волинської єпархії прот. Валентин Марчук, а також клірики Волинської єпархії.

Під час Літургії було піднесено посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Були також піднесені сугубі молитви за позбавлення від інфекційної хвороби і за здоров’я лікарів.

Тропарь глас 4

Заступнице земли Волынския от нашествия иноплеменник  и  междоусобныя брани, непрестанная за нас молитвеннице, мир земли и душам нашим у Господа испроси, да святится в нас имя Божие во веки

Кондак глас 6

Дне́сь све́тло торжеству́ет древний град  Луческ/ и ра́дуется явле́нием о́браза Богома́тере безме́рный ли́к Волинских святых,/ с ни́миже и мы́ непреста́нно вопие́м:/ ра́дуйся, Благода́тная,  похвало Волинская.

Величание  

Величаем Тя, / Пресвятая Дево, / и чтим образ Твой святый, / егоже явила еси в покров земле Волынстей / и всем верным во спасение.

Вас може зацікавити

У день пам’яті ікони Божої Матері “Пантанасса” єпископ Афанасій звершив Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний

Священники єпархії організували поїздку до Почаївської Свято-Успенської лаври для людей з вадами зору

Редактор Головний

Керуючий єпархією очолив пасхальну вечірню у Свято-Покровському храмі Луцька

Редактор Головний