17.1 C
Lutsk
Четвер, 23 Травень, 2024
Волинська єпархія Новини

Гонима громада храму на честь ікони Божої Матері “Усіх скорботних Радість” відзначила престольне свято. ФОТО

Гонима громада храму на честь ікони Божої Матері “Усіх скорботних Радість”, яка діяла на території Луцького військового госпіталю, вперше відзначила престольне свято у тимчасовому приміщенні.

Нагадаємо, у лютому 2019 року настоятель громади прот. Євгеній Поліщук, який багато років молився у каплиці на території військового госпіталю у Луцьку, здав ключі від вже колишнього молитовного приміщення. «Мене поставили перед фактом – або я переходжу в ПЦУ, або угода з нашою громадою розривається. Я відмовився, протягом декількох днів забирав з кімнатки, де ми молилися, наше майно», – повідомив СПЖ тоді настоятель громади.

Нині ж, 6 листопада 2019 року, у день вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Усіх скорботних радість», православна громада вперше відзначила престольне свято в тимчасово облаштованому храмі у селі Коршів.

Очолив святкову Божественну літургію благочинний Луцького міського округу прот. Олександр Богданов. Йому співслужили благочинний Локачинської округи прот. Анатолій Собуцький, настоятель храму прот. Євгеній Поліщук та клірики Волинської єпархії УПЦ.

Вас може зацікавити

Трьохсвятительська громада Луцька молитовно відзначила 20-річчя з дня заснування та першого богослужіння

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл взяв участь у святкуваннях з нагоди дня обрітення мощей прп. Іова, ігумена Почаївського

Редактор Головний

Напередодні Вербної Неділі архієпископ Нафанаїл очолив святкове всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний