6.1 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Календар

7 листопада 2019 року – календар з повчанням

Седмиця 21-а після П’ятидесятниці. Глас 3.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. Маркіана і Мартирія (бл. 355).

Прав. Тавіфи (I). Мч. Анастасія (III). Прпп. Мартирія диякона і Мартирія затворника, Печерських (XIII-XIV).

Прп. Матрони спов. (1963).

Євангельські Читання

Кол., 252 зач., I, 24-29. Лк., 57 зач., XI, 14-23. Мчч.: Єф., 224 зач. (від полу́), IV, 7-13. Мф., 34 зач. (від полу́), X, 1-8.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Коли сильний зі зброєю охороняє свій дім, тоді у безпеці його майно; коли ж сильніший його нападає на нього і переможе його, тоді візьме всю зброю його, на яку він надіявся, та поділить вкрадене у нього”.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Ці слова пояснюють, як Господом розоряється влада бісівська над душами. Поки душа у гріху, нею володіє свій дух злий, хоча не завжди явно показує те. Він сильніший душі, тому і не боїться повстання з її сторони, володіє та тиранствує над нею без спротиву.

 

Але коли Господь приходить у душу, залучений вірою та покаянням, тоді розриває всі зв’язки сатанинські, виганяє біса та позбавляє його всякої влади на душею такого. І поки працює душа та Господу, біси не можуть заволодіти над нею, бо вона сильна Господом, сильніша їх.

Коли ж душа схибить та відхилиться від Господа, біс знову нападає та заволодіває, і буває їй, бідній, гірше, аніж раніше.

 

Це всезагальний невидимий порядок подій у духовному світі. Якщо б у нас відкрилися розумні очі, ми побачили б всесвітню брань духів з душами: перемагає то одна, то інша сторона, зважаючи на те, чи спілкуються душі з Господом вірою, покаянням та добрими справами або відстають від Нього недбальством, безпечністю та охолодженням до добра.

Вас може зацікавити

9 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

12 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

9 грудня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний