7.2 C
Lutsk
Неділя, 28 Травень, 2023
Волинська єпархія Документи Новини

Суд зобов’язав правоохоронців внести до ЄРДР дані про незаконне оформлення права власності на церковний будинок у селі Садів, де проживає священник із неповнолітніми дітьми

25 травня 2020 року до Луцького міськрайонного суду Волинської області надійшла скарга прот. Володимира Мелеся щодо бездіяльності слідчого СВ Луцького РВП Луцького ВП ГУНП у Волинській області, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання повідомлення про кримінальне правопорушення.

Нагадаємо, раніше ми писали, що священник Володимир Мелесь повідомляв слідчий відділ Луцького РВП Луцького ВП ГУНП у Волинській області про те, що у селі Садів Луцького району Волинської області посадовці старостинського округу спільно з іншими посадовими особами, ймовірно, зловчиваючи владою та перевищуючи свої службові повноваження, оформили право власності на церковний будинок. У заяві священнослужитель повідомив, що він разом зі своєю сім’єю зареєстрований та проживає у цьому будинку.

На судове засідання з розгляду цієї справи слідчий СВ Луцького РВП не прибув, хоча був повідомлений про день, місце та час його проведення, тому розгляд справи відбувся за його відсутності.

Заслухавши думки учасників провадження, дослідивши матеріали скарги та додані докази, слідчий суддя постановив:

Скаргу заявника прот. Володимира Мелеся задовольнити частково та зобов’язати слідчого СВ Луцького РВП Луцького ВП ГУНП у Волинській області внести відомості до ЄРДР про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст. 190, 364, 365, 367 КК України, та розпочати досудове розслідування.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї може бути подане під час підготовчого провадження у суді.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі Луцька напередодні дня пам’яті Собору Архістратига Михаїла

Редактор Головний

У неділю про митаря і фарисея єпископ Афанасій очолив Богослужіння у кафедральному соборі

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл взяв участь у святкуваннях з нагоди дня пам’яті прп. Амфілохія Почаївського. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний