24.5 C
Lutsk
Четвер, 28 Вересень, 2023
Волинська єпархія Всі новини

Духовенство та паломники Волинської єпархії відвідали Святогорську Лавру на сороковий день після кончини архієпископа Краснолиманського Аліпія

11 грудня 2021 року, на сороковий день після кончини архієпископа Краснолиманського Аліпія, у храмі Феодорівської ікони Божої Матері Покровського жіночого монастиря Лимана було звершено Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука.

Його Високопреосвященству співслужили архієреї та духовенство різних єпархії УПЦ. З благословіння архієпископа Волинського і Луцька Нафанаїла, на заупокійному богослужінні молилися також священники та віряни Волинської єпархії.

За богослужінням звучали заупокійні прохання за новопреставленого архієпископа Аліпія.

Після запричасного вірша із проповіддю до присутніх звернувся митрополит Святогірський Арсеній. Він поділився спогадами про архієпископа Аліпія, з яким протягом багатьох десятиліть був пов’язаний його духовний шлях, і закликав піднести молитви за упокій його душі.

Після Літургії було звершено панахиду та літію на могилі новоспочилого.

Опісля паломники Волинської єпархії відвідали печери і печерні храми Святогорської Лаври та Всесвятський скит. Уже перед від’їздом з прочанами зустрівся і намісник обителі владика Арсеній. Архіпастир провів духовну бесіду та на згадку подарував усім пам’ятні сувеніри.

Слід зазначити, що в часі паломництва прочани з Волині відвідали також Хрестовоздвиженський жіночий монастир м. Полтава, Благовіщенський собор м. Харків, скит на честь ікони Божої Матері всіх Скорбящих радості с.Богородичне, скит на честь свт. Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського с. Адамовка.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій у день престольного свята відвідав православну громаду с. Луків

Редактор Головний

Господь любить смиренних грішників, а не гордих праведників, – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний

11 вересня 2022 року – православний календар

Редактор Головний