Четвер, 30 Листопад, 2023
Всі новини УПЦ

Чому в житті віруючих трапляються біди та нещастя

Долаючи випробування та нещастя, людина показує свою справжню віру та любов, сказав викладач КДАіС ієромонах Афанасій (Стрельцов).

Коли в житті віруючої людини, яка намагається жити по-християнськи, відбувається якесь нещастя, вона може запитати себе, чому Господь посилає їй ці випробування. Відповів на це запитання викладач Київської духовної академії та семінарії Української Православної Церкви ієромонах Афанасій (Стрельцов), повідомляє на своїй сторінці у Facebook Центр інформації УПЦ.

Він пояснив, що людину, яка молиться, дотримується постів, намагається жити по правді, Господь з благою метою відвідує випробуваннями і спокусами. «Через ці біди та нещастя, які можуть випасти в житті кожної людини, Бог випробовує нас на вірність Йому. Він відчуває те, як ми будемо вірні Йому тоді, коли здається, що нам справді важко», – пояснив ієромонах Афанасій.

Він розповів, що не в добрі часи, а через подолання випробувань людина показує свою справжню віру та любов. «Ми звикли за все дякувати Богові тоді, коли нам добре. Ми звикли добре відгукуватися про людей, які нам особисто роблять щось хороше. Але саме в моменти випробувань, коли буває важко, коли спокуси і скорботи приходять не тільки від самих себе, а може, і від ближніх, перевіряється на міцність наша віра та любов до Бога. І насамперед у образі та подобі Бога на землі – до наших ближніх. Випробування, біди та нещастя приходять для того, щоб утвердити та зміцнити нашу віру», – сказав отець Афанасій. Він також зазначив, що Церква не кидає людину віч-на-віч зі стражданнями, а молиться за хворих, за страждаючих, за всіх тих, хто просить молитов.

Вас може зацікавити

Бог є любов, і все, що Бог робить, є любов. Але любов  – це не потурання людським немочам, – Предстоятель

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл освятив іконостас та розпис храму в селі Конюхи Локачинського благочиння

Редактор Головний

Волинські священники доставили гуманітарну допомогу на Херсонщину

Редактор Головний