-0.6 C
Lutsk
Понеділок, 28 Листопад, 2022
Волинська єпархія Всі новини

Дитячий хор Свято-Димитрівського храму с. Вишнів зайняв перше місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Пасхальні дзвіночки» в Києві

У неділю, 30 травня 2021 року, до Дня захисту дітей, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Києво-Печерській Лаврі на території Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся гала-концерт Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Пасхальні дзвіночки».

Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань провів цей захід для підопічних відділу: дітей-сиріт, дітей з обмеженими функціональними можливостями та дітей воїнів ООС.

Конкурс проводився серед вихованців недільних шкіл Української Православної Церкви, які приїхали з різних куточків України.

«Діти з усієї України надсилали на конкурс відео своїх виступів. Брали участь понад 200 колективів: це театральні і хорові виступи. Також в рамках фестивалю проходив конкурс малюнка. Сьогодні відбувся гала-концерт фестивалю. Виступи хорових колективів і три театральних виступи, присвячені Воскресінню Христовому», – розповів голова Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань протоієрей Сергій Екшиян.

Далі, згідно з програмою, на фестивалі виступили різні колективи, прославляючи Воскресіння Христове. Наостанок, переможці фестивалю-конкурсу отримали призи: 1-місце – відео-проектор, 2-е місце – акустична система (мікрофон і колонка) і 3-тє місце — музичний центр.

Конкурс проходив онлайн в трьох номінаціях: театральному, хоровому та художньому. Організатори сподівалися, що даний захід активізує недільні школи до участі у сфері благодійності, сприятиме духовно-просвітницькій роботі, а головне залучить дітей до прославлення Воскреслого Христа.

1 місце у хоровій номінації зайняв Дитячо-юнацький хор недільної школи храму великомученика Димитрія Солунського, що в с. Вишнів, Ківерцівського благочиння, Волинської області.

Вас може зацікавити

Як молитись, коли бракує часу? – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний

Хто і коли склав ранкове і вечірнє молитовне правило?

Редактор Головний

Студенти ВДС вчергове здали кров для поранених воїнів ЗСУ

Редактор Головний