18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Близько чотирьох тонн допомоги: клірики Волинської єпархії вчергове відвідали Святогірську лавру

1 листопада священники Волинської єпархії доставили близько 4 тонн гуманітарної допомоги у у Свято-Успенську Святогірську Лавру. 

Продукти харчування, одяг, засоби гігієни доставили клірик храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці міста Камінь-Каширський протоієрей Сергій Сіжук, священик Сергій Заболотний з села Шклинь та настоятель храму на честь ікони Божої Матері “Скоропослушниця” села Брониця священик Назарій Приймак.

Збір гуманітарної допомоги для мешканців Лаври та біженців, які там проживають, відбувся за благословенням архієпископа Волинського і Луцького Натанаїла (Крикота). Долучилися до збору прихожани Горохівського та Камінь-Каширського благочинь єпархією.

“Допомога такого роду дуже важлива зараз для Лаври, тому що у обителі на даний час проживає і братія, і більше 450 біженців, діток, а також люди повертаються у ті навколишні села біля Лаври, де відбувалися бойові дії, внаслідок чого все зруйновано, а ті люди, що наважилися повернутися, не мають запасів їжі. Лавра допомогає і цим постраждалим українцям”, – наголосив священник Назарій Приймак.

Насельники з любов’ю зустріли групу священиків з Волинської єпархії, допомогли розвантажити та щиро подякували волинським паломникам.

Нагадаємо, нещодавно клірики Волинської єпархії доставили у Святогірську лавру близько 17 тонн допомоги. 

Вас може зацікавити

15 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Європейський суд з прав людини відкрив провадження у справі про заборону УПЦ у місті на Волині

Редактор Головний

21-ий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний