3.3 C
Lutsk
Понеділок, 4 Березень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у кафедральному соборі

20 листопада 2022 року, у Неділю 23-тю після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Йог Високопреосвященству співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, прессекретар єпархії прот. Віктор Аніпко та клірики храму.

За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Наприкінці богослужіння владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир пояснив вірянам, чому навчає нас євангельська розповідь про зцілення кровоточивої та воскрешення доньки Іаїра.

Після відпусту Архіпастир привітав вірян з неділею, прикликав на паству Боже благословіння та побажав, щоб Господь послав мир на нашу землю.

Вас може зацікавити

У ці дні Свята Церква закликає усіх нас до посиленої молитви, посту і покаяння

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив святкування у Свято-Катеринівській громаді с. Великий Омеляник. ФОТО

Редактор Головний

Православна громада с. Борочиче Горохівського благочиння залишилася вірною УПЦ

Редактор Головний