3.3 C
Lutsk
Понеділок, 4 Березень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Архієпископ Нафанаїл з духовенством м. Луцьк привітав працівників Волинської ОДА та облради з Різдвяними святами та Днем Соборності

22 січня 2021 року, у період Різдвяних святок, в День Соборності України архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл привітав працівників Волинської обласної державної адміністрації та Волинської обласної ради зі святом Різдва Христового.

Державну установу цього дня разом з владикою відвідали і секретар Волинського єпархіального управління протоієрей Миколай Бондарук, віцесекретар протоієрей Валерій Мучак, благочинний Луцького центрального округу протоієрей Олександр Богданов, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), голова Просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук та клірики місцевих благочинь. 

Слухали привітання перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко, голова обласної ради Григорій Недопад та заступник голови облради Григорій Пустовіт.

У своєму слові Архіпастир наголосив, що Христос прийшов на землю заради нас. Заради того, щоб привести людину до досконалості. І сьогодні змінюють різні закони, щоби ми жили добре, але до досконалості приводить лише один закон – Євангельський. І якщо ми житимемо за ним, то будемо високо моральними людьми. Якщо так житимуть усі, то це призведе до процвітання Волині та нашої славної України.

На завершення привітань клірики Волинської єпархії виголосили многоліття, а архіпастир окропив приміщення установи Хрещенською водою.

Своєю чергою, керівництво Волинських державних структур висловили слова вдячності за озвучені побажання від священнослужителів.

«Від імені голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, від усієї ОДА та від себе особисто, хочу подякувати вам за привітання. Хочу побажати вам і вашим сім’ям міцного здоров’я та Божого благословення, – сказав до гостей Сергій Мовенко.  – Це дуже символічно, що ви завітали саме сьогодні, в День Соборності України. Адже ми всі об’єднані одним – маємо Бога у своєму серці, а людина яка має Бога в серці, не здатна на погані вчинки. Тому всіх вас зі святом та ще раз дякуємо за символічне вітання».

У свою чергу, голова Волинської облради Григорій Недопад щиро подякував колядникам за Різдвяні привітання.

Владика побажав усім Божого благословення та успіхів у Новому 2021 році.

Вас може зацікавити

Волинська духовна семінарія готує гарячі обіди для переселенців

Редактор Головний

Йому було всього 30: клірики Любешівського благочиння звершили Чин похорону захисника України

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив чин закладки каменю під будівництво храму у с. Садів

Редактор Головний