23.4 C
Lutsk
Неділя, 16 Червень, 2024
Волинська єпархія Новини

Вітаємо прот. Миколая Лафету з 30-річчям священницької хіротонії

Керуючий єпархією архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл разом з духовенством єпархії вітає о. Миколаю Лафету з нагоди 30-річчя його священницької хіротонії та бажає благодатної допомоги Божої у високому священницькому служінні, міцності сил та невичерпної духовної радості від Господа і Спасителя нашого.

Також сердечні привітання линуть і від прихожан Свято-Покровського храму села Піддубці, Луцького району настоятелю протоієрею Миколаю Лафеті.

Прийміть, отче Миколаю, вітання з великим, радісним і урочистим днем у Вашому житті, днем, коли Ви святкуєте 30-річчя священицької хіротонії!

У цей день Ви з благоговінням і теплом згадуєте, як у 1990 році Господь по Своїй милості і любові сподобив Вас стати перед Престолом Божим, щоб нести послух Православній Церкві.

Всі ці роки Ваше мудре духовне керівництво і освіченість, молитовний настрій, постійні труди, твердість і строгість в сповіданні віри, ревне служіння Богові стають прикладом для нас та являють життєдайну силу.

Всю нашу церковну громаду об`єднує Ваша любов до Бога, любов до богослужіння, любов до людей. Навколо Вас створилася велика духовна сім’я. До храму йдуть всі, хто потребує допомоги, поради. Кожному вистачає Вашого тепла. Для нас  Ви — шанована людина, духовний наставник наших душ, якого люблять дорослі і діти.

Дякуємо Богові за Ваше служіння, за зерна любові, милосердя, віри та надії, що засіваєте ви в людські серця. Схиляємо голови у подяці за ці труди і молитви. Зичимо міцного здоров’я, радості і миру у серці, твердості у вірі, ревності у любові, щедрих Божих Благословень та опіки Божої Матері.

Многая літа!!!

Церковна громада Свято-Покровського

храму села Піддубці

 

Вас може зацікавити

Священики Олексіївського благочиння звершили Чин поховання загиблого захисника України

Редактор Головний

У єпархіальному таборі “Стежина добрА” завершились соціальні зміни. ФОТО

Редактор Головний

Через Хрещення Господь закликає до святості кожного, – митр. Антоній про духовний зміст Богоявлення

Редактор Головний