23.3 C
Lutsk
Четвер, 11 Серпень, 2022
Волинська єпархія Новини

Архієпископ Нафанаїл у свято Введення у Храм Богородиці звершив дияконську хіротонію. ФОТО

4 грудня 2019 року, у день двунадесятого свята Введення у Храм Пресвятої Богородиці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму архімандрит Афанасій (Герман), секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Бондарук, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Свято-Покровського храму.

Під час Літургії архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив дияконську хіротонію над випускником Волинської духовної семінарії Назаром Приймаком.

По закінченні Божественної літургії архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді у якому розповів історію свята Введення у Храм Пресвятої Богородиці та наголосив на великій участі Божої Матері у ділі спасіння роду людського.

Вітаючи зі святом Введення, архієпископ Нафанаїл закликав усіх вірних чад Православної Церкви постійно звертатись до Пресвятої Богородиці у своїх молитвах, завжди прохати молитовного покровительства й захисту для усіх вірних чад Української Православної Церкви та достойно підготуватись до зустрічі великого свята – Різдва Господа нашого Іісуса Христа.

Вас може зацікавити

Архіпастир звершив святкове богослужіння Вербної неділі. ФОТО

Редактор Головний

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ХОДИТИ ДО ЦЕРКВИ?

Редактор Головний

Священнослужителі Волинської єпархії УПЦ помолилися за Героїв Небесної Сотні

Редактор Головний