23.2 C
Lutsk
Неділя, 16 Червень, 2024
Волинська єпархія Новини

Архієпископ Нафанаїл у свято Введення у Храм Богородиці звершив дияконську хіротонію. ФОТО

4 грудня 2019 року, у день двунадесятого свята Введення у Храм Пресвятої Богородиці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму архімандрит Афанасій (Герман), секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Бондарук, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Свято-Покровського храму.

Під час Літургії архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив дияконську хіротонію над випускником Волинської духовної семінарії Назаром Приймаком.

По закінченні Божественної літургії архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді у якому розповів історію свята Введення у Храм Пресвятої Богородиці та наголосив на великій участі Божої Матері у ділі спасіння роду людського.

Вітаючи зі святом Введення, архієпископ Нафанаїл закликав усіх вірних чад Православної Церкви постійно звертатись до Пресвятої Богородиці у своїх молитвах, завжди прохати молитовного покровительства й захисту для усіх вірних чад Української Православної Церкви та достойно підготуватись до зустрічі великого свята – Різдва Господа нашого Іісуса Христа.

Вас може зацікавити

Керуючий єпархією звершив всенічне бдіння напередодні 1-ої Неділі після П’ятидесятниці, Всіх святих

Редактор Головний

Свято-Володимирська парафія села Веснянка молитовно відзначила 5-річчя з дня освячення храму

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл прочитав другу частину Великого канону у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний