0.6 C
Lutsk
Вівторок, 7 Лютий, 2023
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Нафанаїл у день свята Вознесіння Господнього звершив священницьку хіротонію. ФОТО

2 червня 2022 року, у день свята Вознесіння Господнього, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька. 

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму архімандрит Феофан (Кирилюк), архімандрит Фотій (Бегаль), архімандрит Паїсій (Хомич), клірики храму та гості у священному сані.

Під час Літургії архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив священницьку хіротонію над дияконом Віктором Губариком.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Наприкінці богослужіння звершили чин славлення перед іконою Вознесіння Господнього. Опісля владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

Читати також: Вознесіння Господнє – що слід знати про цей день

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл очолив недільну літургію у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Священники єпархії доставили будівельні матеріали для відновлення Святогірської Лаври

Редактор Головний

Духовенство єпархії побувало на урочистому відкритті святкової ялинки у Луцьку. ФОТО

Редактор Головний