14 C
Lutsk
Понеділок, 13 Липень, 2020
Волинська єпархія Новини Фото

Архієпископ Нафанаїл освятив новозбудований храм на Камінь-Каширщині. ФОТО

24 листопада, в Неділю 23-ю після П’ятидесятниці, у день пам’яті мученика Віктора Дамаського, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл освятив храм на честь Святої рівноапостольної княгині Ольги та звершив Божественну літургію у селі Олексіївка Камінь-Каширського благочиння.

Владиці співслужили настоятель місцевого храму прот. Богдан Андрійчук та благочинний округу прот. Стефан Михалюк, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Волинської єпархії.

На Малому вході архієпископ Нафанаїл відзначив високою церковною нагородою настоятеля храму  – митрою.

Під час богослужіння владика разом з духовенством й прихожанами піднесли соборну посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового Православ’я.

Після завершення Літургії керуючий Волинською єпархією нагородив грамотою прихожан, жертводавців та будівельників, з допомоги яких храм вдалося звести за досить короткий час.

Своєю чергою, настоятель храму отець Богдан подякував владиці за візит та радість спільної молитви в новоосвяченому храмі.

Вас може зацікавити

Розклад богослужінь архієпископа Нафанаїла у перший тиждень Великого посту

Редактор Головний

У Неділю Торжества Православ’я архієпископ Нафанаїл очолив святкове богослужіння у соборі Всіх Святих землі Волинської. ФОТО

Редактор Головний

Блаженніший Митрополит Онуфрій прийняв делегації Помісних Церков

Редактор Головний