-0.6 C
Lutsk
Понеділок, 28 Листопад, 2022
Волинська єпархія Всі новини Фото

У Неділю 18-ту після П’ятидесятниці Архіпастир очолив Божественну лiтургiю у кафедральному соборі

16 жовтня 2022 року, у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну лiтургiю в кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили  архімандрит Фотій (Бегаль), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь та клірики храму.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

У молитві після сугубої єктенії Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після відпусту Високопреосвященніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді, привітав вірян з неділею та благословив паству.

Вас може зацікавити

Юні паломники з Горохова напередодні нового навчального року відвідали Почаїв. ФОТО

Редактор Головний

24 квітня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Луцьку відбудеться традиційний хресний хід. АНОНС

Редактор Головний