8.3 C
Lutsk
Четвер, 5 Жовтень, 2023
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Нафанаїл очолив святкування з нагоди престольного свята храму на честь Різдва Христового м. Горохів

9 січня 2023 року, православна громада храму на честь Різдва Христового м. Горохів молитовно відзначила престольне свято. Богослужіння з цієї нагоди очолив архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл. 

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Горохівської округи прот. Валерій Пилипчук, настоятель храму свящ. Андрій Гаврилюк, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики єпархії.

На Малому вході керуючий єпархією відзначив кліриків благочиння черговими церковними нагородами.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

У молитві після сугубої єктенії Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після Божественної літургії був звершений хресний хід навколого храму та чин славлення перед іконою  свята. Наприкінці богослужіння архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл привітав вірян з Різдвом Христовим та благословив паству.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій у день другої Пасхи відвідав православну громаду с. Грудки. ФОТО. ОНОВЛЕНО

Редактор Головний

20 липня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

28 березня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний