20.7 C
Lutsk
П’ятниця, 24 Травень, 2024
Всі новини УПЦ

Митр. Антоній про Різдво Христове: Нічого нам не страшно, бо у світ прийшов Бог

Народження Христа принесло у світ радість, світло та надію.

Про це сказав керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич).

«Сьогодні Господь знову робить нас причасниками Свого Різдва. Безцінний подарунок! Радіє вся земля, радіємо і ми з вами, як тріумфували дві тисячі років тому Ангели небесні, коли на землю з Небес зійшов Предвічний Бог у тілі людському. Вони здивовано бачили Боголюдину – про це вони не могли і подумати! Піднімемось і усвідомимо, що нічого нам не страшно, бо у світ прийшов Сам Бог. І якщо Він із нами, то хто проти нас?

Ми не самотні, навіть, коли здається, що кинуті й одинокі. Народився Той, Хто виведе нас з будь-якого глухого кута, Той, Хто не покине, а чекає кожного з нас завжди, Той, хто не зрадить і не обдурить, Той, Хто перебуватиме вічно», – зазначив митрополит Антоній.

Владика закликав віруючих разом за волхвами піднести свої дари народженому Богові: утихомирити дух, перемогти в серці зло, пробачити ворогів.

«Подякуємо Господу за прожитий рік – за добрих людей, вірних друзів, цінні хвилини тиші та роздумів, світанки та сяйво зірок, весну та осінь, сонце та вітер, уроки та розуміння. Нехай радість і світло, що виходять від народженого Богонемовля, наповнюють наші серця. І нехай знову і знову для прийдешніх поколінь приходить у світ Триєдиний Бог! Христос народжується! Славімо Його!» – привітав керуючий справами УПЦ.

Вас може зацікавити

Митрополит Нафанаїл очолив богослужіння у кафедральному соборі

Редактор Головний

Напередодні дня Святої П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл очолив Всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний

У Неділю 6-ту після Пʼятидесятниці Архіпастир звершив Божественну літургію в кафедральному соборі

Редактор Головний