8.5 C
Lutsk
Понеділок, 26 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архіпастир очолив Божественну літургію у день престольного свята храму Різдва Христового с. Городище

8 січня 2023 року, у Неділю після Різдва Христового, день пам’яті Собору Пресвятої Богородиці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у день престольного свята храму Різдва Христового с. Городище Цуманського благочиння. 

Його Високопреосвященству співслужили архімандрит Аліпій (Сапіга), настоятель храму та благочинний округу прот. Віктор Михалевський, архімандрит Паїсій (Хомич), а також клірики єпархії.

На Малому вході керуючий єпархією відзначив настоятеля храму черговою церковною нагородою.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

У молитві після сугубої єктенії Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після Божественної літургії був звершений хресний хід навколого храму та чин славлення перед іконою  свята. Наприкінці богослужіння архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл привітав вірян з Різдвом Христовим та благословив паству.

Вас може зацікавити

6 лютого 2022 року – православний календар

Редактор Головний

Єпископ Афанасій у день пам’яті прп. Іова взяв участь у богослужіннях в Почаївській обителі

Редактор Головний

25 липня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний