13.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Нафанаїл очолив Чин Прощення у кафедральному соборі. ФОТО

6 березня 2022 року, у Неділю сиропусну, керуючий Волинською і Луцькою єпархією архієпископ Нафанаїл очолив Чин прощення у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Разом з Його Високопреосвященством молилися вікарій єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій (Герман), настоятель кафедрального собору прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архім. Паїсій (Хомич), прессекретар Волинської єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики кафедрального собору.

Наприкінці вечірні Архіпастир прочитав особливі молитви, в яких звучало прохання про благословіння Боже на плідний подвиг під час Великого посту.

Після вечірні владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир дав настанови вірянам щодо різних аспектів посту, побажавши пастві, щоб кожен потрудився у міру своїх сил.

Потім Архіпастир, схилившись до землі, попросив прощення у присутніх вірян. Високопреосвященіший владика стояв на амвоні, приймаючи прощення, та прощав кожного, хто підходив до нього, доки не підійшли всі.

Вас може зацікавити

Напередодні неділі 20-ої після П’ятидесятниці єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі. ФОТО

Редактор Головний

Святкова всенічна напередодні престольного свята храму Волинської духовної семінарії

Редактор Головний

Проповідь у неділю 27-у після П’ятидесятниці

Редактор Головний