13.3 C
Lutsk
Неділя, 1 Жовтень, 2023
Волинська єпархія Всі новини

Особливі діти Волинської єпархії взяли участь у благодійному фестивалі “Божі діти”

11 серпня 2021 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Міжнародному центрі культури та мистецтв Федерації профспілок України м. Києва пройшов VI Всеукраїнський благодійний фестиваль “Божі діти”. Захід відбувається за ініціативи відділу соціального служіння Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

З благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, участь у заході взяли й особливі діти нашої єпархії. Зокрема, у поїздку поїхати ті діти, які підпадали під одну із зазначених категорій:
– малозабезпечені;
– діти з інвалідністю;
– багатодітні;
– діти воїнів АТО;
– сироти, напівсироти.

Мета благодійного заходу – надати можливість дітям-сиротам зі всіх куточків України відчути опіку Церкви й радість свята Дня захисту дітей.

Звертаючись до присутніх, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел сказав: “З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія і під егідою любові до дітей тут об’єднано дітей сиріт, які приїжджають з усіх областей України, щоб вони відчули не те, що їх залишили батьки, а благословіння Боже і добрими людьми”.

Організатори фестивалю – благодійний фонд «Святих благовірних князів Бориса і Гліба» і ГО «Божі діти».

На завершення концерту усі діти отримали архіпастирське благословення та подарунки.

Вас може зацікавити

Напередодні дня пам’яті свт. Миколая керуючий єпархією очолив всенічну у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

14 квітня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Православні святині відвідали усі парафії Ківерцівського благочиння: 4-ий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний