16.9 C
Lutsk
Середа, 22 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архіпастир очолив богослужіння у день престольного свята нижнього Свято-Андріївського храму кафедрального собору

13 грудня 2022 року, у день пам‘яті апостола Андрія Первозванного, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у нижньому храмі кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської.

Саме цей храм був освячений на честь апостола Андрія, відтак цього дня у ньому відзначили престольне свято. 

За богослужінням Архіпастирю співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), архімандрит Аліпій (Сапіга), настоятель Свято-Покровського храму архімандрит Феофан (Кирилюк), архімандрит Ілля (Вишневський), настоятель кафедрального собору протоієрей Володимир Яцишин, клірики храму та єпархії.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після закінчення Божественної літургії Архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді. Згодом владика висловив слова настанови новопоставленому священнику та привітав іменинників, які носять ім’я святого апостола з днем ангела.

Читати також: 13 грудня – день пам’яті апостола Андрія Первозванного

Вас може зацікавити

У день пам’яті первомуч. Стефана єпископ Афанасій звершив Богослужіння у Камені-Каширському

Редактор Головний

23 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

19 травня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний