0.6 C
Lutsk
Середа, 30 Листопад, 2022
Всі новини Календар

9 жовтня 2022 року – календар з повчанням

Кончина апостола і євангеліста Iоанна Богослова (поч. II).

Прав. Гедеона, судді Ізраїльського (XII ст. до Р. Х.). Прп. Єфрема Перекомського, Новгородського (1492). Блгв. кн. Нягу Басарабського (1521) (Румун.). Сщмчч. Афанасія, Олександра і Димитрія пресвітерів, мчч. Іоанна і Миколая (1937); сщмч. Володимира пресвітера (1939). Свт. Тихона.

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 6-те, Лк., 114 зач., XXIV, 36-53. Літ. – 2 Кор., 182 зач. (від полу), VI, 16 – VII, 1. Лк., 17 зач., V, 1-11 (про дивовижну ловитву риби). Свт. (під зачало): Євр., 318 зач., VII, 26 – VIII, 2. Ін., 36 зач., X, 9-16. Ап.: 1 Ін., 73 зач. (від полу), IV, 12-19. Ін., 61 зач., XIX, 25-27; XXI, 24-25.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ЦІЛУ НІЧ ТРУДИЛИСЯ РИБАЛКИ ТА НІЧОГО НЕ ЗЛОВИЛИ; АЛЕ КОЛИ ГОСПОДЬ УВІЙШОВ НА ЇХ ЧОВЕН ТА ПІСЛЯ ПРОПОВІДІ СКАЗАВ ЗАКИНУТИ СІТІ, ВПІЙМАЛОСЯ СТІЛЬКИ, ЩО ВИТЯГНУТИ НЕ МОГЛИ І СІТКА ПРОРВАЛАСЯ.

 

ЦЕ ОБРАЗ ВСЯКОЇ ПРАЦІ БЕЗ ДОПОМОГИ БОЖОЇ ТА ПРАЦІ З ДОПОМОГОЮ БОЖОЮ. ПОКИ ОДНА ЛЮДИНА ТРУДИТЬСЯ І ТІЛЬКИ СВОЇМИ СИЛАМИ ХОЧЕ ЧОГОСЬ ДОСЯГНУТИ – ВСЕ З РУК ВАЛИТЬСЯ; КОЛИ Ж НАБЛИЖАЄТЬСЯ ДО НЕЇ ГОСПОДЬ, ЗВІДКИ І ПОТЕЧЕ ДОБРО ЗА ДОБРОМ.

 

У ДУХОВНО-ВИХОВНОМУ ПЛАНІ НЕМОЖЛИВІСТЬ УСПІХУ БЕЗ ГОСПОДА ВІДРАЗУ ПОМІТНА: “БЕЗ МЕНЕ НЕ МОЖЕТЕ ТВОРИТИ НІЧОГО “, – СКАЗАВ ГОСПОДЬ. І ЦЕЙ ЗАКОН ДІЄ У ВСЬОМУ. ЯК ГІЛКА, ЯКА НЕ ЗРОЩЕНА З ДЕРЕВОМ, НЕ ТІЛЬКИ НЕ ПЛОДОНОСИТЬ, АЛЕ, ВИСИХАЮЧИ, І ЖИВНІСТЬ ВТРАЧАЄ, ТАК І ЛЮДИ, ЯКЩО НЕ ПЕРЕБУВАЮТЬ У ЖИВОМУ СПІЛКУВАННІ З БОГОМ, ПЛОДІВ ПРАВДИ, ЯКІ ЦІННІ ДЛЯ ЖИТТЯ ВІЧНОГО, ПРИНОСИТИ НЕ МОЖУТЬ.

 

ДОБРО ЯКЕСЬ І БУВАЄ У НИХ ІНКОЛИ, ТІЛЬКИ НА ВИГЛЯД ДОБРО, А ЗА СВОЄЮ СУТТЮ – НЕДОБРОЯКІСНЕ; ЯК ЛІСНЕ ЯБЛУКО І ГАРНЕ З ВИГЛЯДУ, А СПРОБУЙ – КИСЛЕ. І У ЗОВНІШНЬОМУ, ЖИТІЙСЬКОМУ ВІДНОШЕННІ ТАКОЖ ДОБРЕ ВИДНО: Б’ЄТЬСЯ, Б’ЄТЬСЯ, І ВСЕ НЕ ДО ПУТТЯ. КОЛИ Ж ЗІЙДЕ БЛАГОСЛОВІННЯ БОЖЕ, – ЗВІДКИ ЩО І БЕРЕТЬСЯ. УВАЖНІ ДО СЕБЕ ТА ДО ШЛЯХІВ ЖИТТЯ НА ДОСВІДІ ЗНАЮТЬ ЦІ ІСТИНИ.

Вас може зацікавити

Як правильно підготуватися до зустрічі Різдва Христового?

Редактор Головний

Наші душі переповнює благодать та відчуття, що Бог постійно поряд

Редактор Головний

День пам’яті Трьох Святителів: що корисного ми можемо почерпнути з їх життя

Редактор Головний