22.6 C
Lutsk
Понеділок, 22 Липень, 2024
Календар

9 травня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 3-я після Пасхи. Глас 2.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Василія, єп. Амасійського (бл. 323). Совершается служба со славословиемСвт. Стефана, єп. Великопермського (1396).

Прав. Глафіри діви (322). Прп. Іоанникія Девиченського (XIII) (Серб.).

Сщмч. Іоанна пресвітера та чад його мчч. Миколая та Петра (1918). Собор новомучеників Ізюмських (перехідне святкування в суботу 3-ої седмиці після Пасхи).

День. Перемоги. Поминання спочилих воїнів.

Евангельские Чтения

Деян., 22 зач., IX, 19-31. Ин., 52 зач., XV, 17 – XVI, 2.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Коли св. Павел почав проповідувати в Дамаску, всі дивилися, говорячи: “чи не той самий це, хто гнав призиваючих ім’я це?” І завжди так буває, що ті, серед яких хтось звертається від невір’я до віри, або від гріха до чесноти, дивуються, що сталося з цим зверненим? Усе йшло по-нашому, а тут раптом все стало інакше: і мова, і погляд, і хода, і думки не ті, і починання інші, і міста відвідування інші.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Тут теж буває, як якщо йшов би хто на захід і раптом повернув на схід. Обидва ці життя протилежні і одне інше виключає. Хто захотів би поєднати їх або скласти цілісне життя частиною з того, частину з іншого, той витратить і час, і працю, а успіху ніякого не буде. Яке спілкування! Тільки не розуміючі справи можуть говорити: “для чого так круто!”

Вас може зацікавити

5 травня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

15 березня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

9 вересня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний