4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 19 Квітень, 2024
Всі новини Календар

20 червня 2021 року – календар з повчанням

Неділя 8-а після Пасхи. Глас 7.
Посту немає.

Совершается служба великому праздникуДень Святої ТрійціП’ятидесятниця.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Феодота Анкірського (303).

Прав. Павла Таганрогзького (прославлення 1999).

Мцц. Калерії (Валерії), Киріакії та Марії в Кесарії Палестинській (284-305). Сщмч. Маркеліна, папи Римського, і мчч. КлавдіяКиріна і Антоніна (304). Сщмч. Маркела, папи Римського, мчч. Сисинія і Киріака дияконів, СмарагдаЛаргіяАпроніанаСатурнинаПапія і Мавра воїнів і Крискентіана, мцц. ПріскиллиЛукини і  Артемії  царівни (304-310).

Сщмч. Андроника, архієп. Пермського (1918). Сщмч. ОлександраВалентинаВеніамінаВіктораОлександраПавлаВолодимира, ІгнатияМихаїлаМиколаяПавлаМиколаяМиколая пресвітерів і мч. Олександра (1918). Сщмч. Петра пресвітера (1919). Собор Іваново-Вознесенських святих.

Євангельські Читання

Утр. – Ін., 65 зач., XX, 19-23. Літ. – Діян., 3 зач., II, 1-11. Ін., 27 зач., VII, 37-52; VIII, 12.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

Звершилась ікономія нашого спасіння! Дії всіх Лиць Пресвятої Трійці у цій справі від нині вступили у силу. Чому бути благоволив Бог-Отець, що здійснив у Собі Син Божий, те присвоїти віруючим зійшов нині Дух Святий. Бо спасіння наше “із передбачення Бога Отця, посвяченням Духа, на покору й окроплення кров’ю Ісуса Христа” (1 Пет. 1, 2). Того заради і “хрестимося во ім’я Отця і Сина і Святого Духа”, обіцяючи “виконувати все, що Я повелів вам” (Мф. 28, 19-20).

Ті, хто не сповідує Пресвятої Трійці, не можуть мати участі в спасительних діях Лиць Її і, відповідно, отримати спасіння. Слава Отцю і Сину і Святому Духу, Трійці єдиносушній та нероздільній, що передала нам сповідування про Себе! “Отче Вседержителю, Слове и Душе, треми соединяемое во Ипостасех естество пресущественно, и пребожественно, в Тебя крестились, и Тебя благословим во все веки”.

Вас може зацікавити

22 серпня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Співчуття архієпископа Нафанаїла внаслідок ракетної атаки російських військ по Луцьку

Редактор Головний

Сповідь позбавляє диявола влади над людиною, – прп. Паїсій Святогорець

Редактор Головний