19.4 C
Lutsk
Середа, 12 Червень, 2024
Всі новини Календар

9 лютого 2022 року – календар з повчанням

Седмиця 34-а після П’ятидесятниці. Глас 8.
День пісний.
Дозволяється риба.

Совершается служба с полиелеемПеренесення мощей свт. Іоанна Златоуста (438).

Євангельські Читання

Утр. – Ін., 35 зач. (від полу́), X, 1-9. Літ. – 1 Пет., 61 зач., IV, 1-11. Мк., 56 зач., XII, 28-37. Свт.: Євр., 318 зач., VII, 26 – VIII, 2. Ін., 36 зач., X, 9-16.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ОДИН ЗАКОННИК ЗАПИТУВАВ ГОСПОДА: “ЯКА ПЕРША ЗІ ВСІХ ЗАПОВІДЕЙ”? ГОСПОДЬ ВІДПОВІВ: “ВОЗЛЮБИ ГОСПОДА БОГА ТВОГО ВСІМ СЕРЦЕМ ТВОЇМ, І ВСІЄЮ ДУШЕЮ ТВОЄЮ, І ВСІМ РОЗУМІННЯМ ТВОЇМ: ОСЬ ПЕРША ЗАПОВІДЬ. ДРУГА ПОДІБНА ЇЙ: ВОЗЛЮБИ БЛИЖНЬОГО ТВОГО, ЯК САМОГО СЕБЕ. ІНШОЇ БІЛЬШОЇ ЗА ЦІ ЗАПОВІДІ НЕМАЄ”.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

І ЦЕ ЙДЕ ДЛЯ ДОПОВНЕННЯ ЗОБРАЖЕННЯ СОКРОВЕННОГО СЕРЦЯ ЛЮДИНИ. СВЯЩЕНСТВОМ ГОСПОДА Є ДУХ ЙОГО, А ЛЮБОВ – ДУША, ІНШІ Ж ВСІ ЧЕСНОТИ – РІЗНІ ЧЛЕНИ ЙОГО, ТО РУКА, ТО НОГА, ТО ОКО, ТО ВУХО, ТО ЯЗИК. НАГАДУВАННЯ ПРО ЦЕ ДУЖЕ БЛАГОПОТРІБНЕ, ТОМУ ЩО ІНКОЛИ СТАЄТЬСЯ ТАК, ЩО, ВВАЖАЮЧИ ДОБРІ СПРАВИ ПОВНОЦІННИМИ ЧЕСНОТАМИ, ДУМАЮТЬ ТІЛЬКИ ЦИМ ОБІЙТИСЯ, А ПРО ГОСПОДА НЕ ДУМАЮТЬ І ПРО ЛЮБОВ ЗАБУВАЮТЬ.

 

ТАКІ ДОБРІ СПРАВИ, БЕЗ ВІРИ ТА БАЖАННЯ ДОГОДИТИ БОГУ, НЕ БУВАЮТЬ СВЯТИМИ, ЯК ДІМ НЕ ОСВЯЧЕНИЙ АБО КІМНАТА БЕЗ ІКОНИ; НЕ МАЮЧИ Ж ЛЮБОВІ, ВОНИ ПОДІБНІ ПРИМІЩЕННЮ, ЯКЕ НАПОВНЕНЕ МЛЯВИМИ СТАТУЯМИ ТА ВІДДАЮТЬ ЗАТХЛІСТЮ ТА ЦВІЛЛЮ. ЗВЕРТАЙ НА ЦЕ УВАГУ КОЖЕН І, ВЗЯВШИСЬ СТВОРЮВАТИ У СОБІ НОВУ ЛЮДИНУ, СТАРАЙСЯ ПОСТАВИТИ ЇЇ ПЕРЕД ГОСПОДОМ, НЕ МАЮЧИ НІЯКОГО ПОРОКУ.

Вас може зацікавити

Свт. Тихон Задонський: Повчання, котре містить у собі втіху під час тілесних страждань

Редактор Головний

31 липня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

5 жовтня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний